Hakkımızda

logo

Mobil sektöründe uzun yıllardan beri yüzlerce müşteriye hizmet veren PURPLE AKSESUAR, değişen teknolojik şartları ve sektörel gelişmeleri dikkatle takip ederek, her zaman yeniliklerin öncülerinden biri olmuştur. İş disiplini, kaliteli ve uzun verimli hizmet anlayışı, müşteri tavsiyesiyle büyüme hedefi doğrultusunda, yaptığı işlerin her zaman arkasında ve müşterisinin yanında olmuştur. Firmamız başka alanlara yönelmeden uzmanlığı olan e-ticaret konusunda bilgi, donanım ve altyapısını derinleştirmiş; çalışma sahasını genişletmiştir.

E-ticaretle ilk kez tanışan bireysel girişimcilere yönelik, PURPLE AKSESUAR adıyla tanıdığınız firmamız, bu kez daha profesyonel bir yazılım altyapısı, profesyonel danışmanlık hizmeti ile bir E-ticaret Girişimcisinin ihtiyaç duyacağı tüm özellikleri tek merkezde toplamıştır.

PURPLE AKSESUAR en iyi markaları en iyi fiyatlarla hem son kullanıcıya, hem de sektör içindeki pazara kalite ve güven imkanlarıyla sunar. PURPLE AKSESUAR aynı zamanda e-ticareti; bireylerin ve kurumların kullanımına sunarak, Türkiye'deki ilk ve tek mobil network yapısını hayata geçirmiştir.

Vizyonumuz

Türkiye’nin en büyük ve en beğenilen e-ticaret firması olmak ve sanal mağaza ağımızı genişleterek, dünya çapında kurumsal büyümektir.

Misyonumuz

E-ticaret hizmetlerimiz ile kurumların ve bireylerin kendi sanal mağazalarını kurarak bu alanda istihdam yaratmak
Müşteri memnuniyetimizi ön planda tutarak, gün geçtikçe kurumsal çalışma ve enerjimizle kalite değerimizi sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak
Müşterilerimize yüksek kaliteli e-ticaret hizmeti sunarak karşılıklı güven anlayışı ile çalışmak
Gelişmek ve geliştirmek için disiplinli ve kurumsal anlayış ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamak